Kerval Karlštejn

Česky English

Kde nás najdete

Kerval Karlštejn

Společnost Kerval, a. s. se nachází v údolí řeky Berounky v Karlštejně u Berouna. Příjez je možný buďto od Prahy nebo od Berouna (Berounem prochází dálnice D5). Z Prahy je možné jet přes Radotín, Černošice, Lety a Zadní Třebaň.

Průjezd Karlštejnem

Příjezd ze směru Srbsko nebo Zadní Třebaň

Pokud přijiíždíte ve směru od Srbska nebo od Zadní Třebaně je nutné dojet k mostu přes Berounku (v obojím případě pojedete stále po hlavní silnici a dostanete se na křižovatku k mostu). Přejedete most a pojedete směrem k železniční trati. Těsně před železničním přejezdem odbočíte vpravo (směrem na západ) a pojedete kolem trati. Projedete kolem nádražní budovy a budete pokračovat stále podél nádraží. Na konci nádraží, až projedete kolem strážního domku ČD přejedete trať a v pravo již uvidíte náš podnik.

Příjezd ze směru Liteň

Pokud pojedete z Berouna nebo z Prahy budete volit spíše výše popsaný příjez ze směru Srbsko či Zadní Třebaň, ale pokud budete přijíždět od jihu ze směru od Litně pak pojedete stále po hlavní silnici až k železničnímu přejezdu, který přejedete a ihned za ním se dáte vlevo podél kolejí na nádražní budovy. Dále budete pokračovat stále podél nádraží. Na konci nádraží, až projedete kolem strážního domku ČD přejedete trať a v pravo již uvidíte náš podnik.

NABÍDKA
Tvorba stránek Pavel Bokr, design Iva Vyhnánková